FAQ items aan het laden...
U bevindt zich hier:Home/Veilingen/Runderen/Stieren
  • BAC Ortega Blonde d’Aquitaine

    Startbod: 3.000,00
    BAC ORTEGA BAC Ortega is een vleestypische stier met een zeer goede bespiering. Het bekken is zeer lang. De stier heeft veel breedte in zijn lichaam. Opvallend is de breedte in de broek. De kleur is licht-tarwe.
    Bied nu Details
  • Cowporation Onelove Limousin

    Startbod: 3.850,00

    Corporation Onelove

    Corporation Onelove stamt uit bloedlijnen van de Franse topfokker Grandidier. Een mixt type stier met opvallende breedte, fraaie lange rechte rug en veel ontwikkeling. De stier is mooie bespierd, heeft veel diepte en prachtige benen. Als jonge stier kreeg hij reeds 89 punten AV. De verwachting is dat hij later excellent keurt. Onelove’s bloedlijn geeft veel melk en kalft gemakkelijk.

    Bied nu Details
  • Cowporation Orion Limousin

    Startbod: 3.750,00

    Cowporation Orion Limousin

    Corporation Orion’s pedigree zit vol met populaire stamstieren die zich vooral productief hebben bewezen met luxueuze vleeseigenschappen. Een gemakkelijk afkalvende bloedlijn die vooral ook vroegrijpe bespiering laat zien. De ideale combinatie van bespiering, ontwikkeling en moedereigenschappen maakt Orion een ideale mixte type stier. Orion heeft bovendien veel breedte en diepte. Een evenwichtige fokstier met een zeer vriendelijk en rustig karakter.
    Bied nu Details
  • Orio LCO Limousin

    Startbod: 2.000,00
    ORIO LCO Orio LCO is een mooi typische stier die veel jeugd uitstraalt met voldoende lengte in rug en bekken. Hij heeft een iets weke bovenbouw maar met beste lendenen . Orio LCO scoort voor breedte in de schoft en het kruis boven gemiddeld. Wat erg goed is de fijnheid van het skelet  en huid.
    Bied nu Details

Actuele veilingen

Contact

Bezoek adres
Kortland 42
2954 LD Alblasserdam
Postadres
Hertzweg 3
2952 BA Alblasserdam
info@farmveiling.nl
www.farmveiling.nl